| Ražotāja daļas numurs : | M13415 SL005 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Alpha Wire |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CABLE 15COND 20AWG SLATE 100' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M13415 SL005(1).pdfM13415 SL005(2).pdfM13415 SL005(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M13415 SL005 |
|---|---|
| Ražotājs | Alpha Wire |
| Apraksts | CABLE 15COND 20AWG SLATE 100' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | M13415 SL005(1).pdfM13415 SL005(2).pdfM13415 SL005(3).pdf |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | - |
| Aizsardzības veids | - |
| Shield Materiāls | - |
| Vairoga pārklājums | - |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | UL Style 2464 |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Diriģentu skaits | 15 |
| Garums | 100.0' (30.5m) |
| Jakas krāsa | Slate |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0400' (1.016mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.374' (9.50mm) |
| Iespējas | - |
| Diriģents | 7/28 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Conductor |
| Pamatprodukta numurs | M13415 |







CABLE 15COND 20AWG SLATE 1000'
CABLE 15COND 20AWG SLATE 500'

50-AMP ASSEMBLY RV PLUG W/NEMA 1

20 TO 15/20-AMP GENERATOR LOCKIN

50-AMP ASSEMBLY RV CONNECTOR W/N

20 TO 15/20-AMP GENERATOR LOCKIN
CABLE 12COND 20AWG SLATE 500'
CABLE 12COND 20AWG SLATE 3000'
CABLE 15COND 20AWG SLATE 3000'
CABLE 12COND 20AWG SLATE 100'